Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?
 1. Anasayfa
 2. Oyunlar

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

0

Valorant, piyasaya çıktığı 2020 yılından bu yana oyun dünyasını kasıp kavuran ve özellikle günümüzde en çok oynanan online oyun olma özelliği taşıyan Riot Games yapımı bir oyundur. Günlük milyonlarca oyuncu sayısına sahip olan ve özellikle düzenli aralıklarla sundukları birbirinden güzel silah kaplamaları ile oyuncuların oyun zevkini en üst seviyeye çıkaran Valorant’ta, Gece Pazarı adı verilen bir indirim sistemi bulunmaktadır.

Gece Pazarı, Valorant oyuncularına özel olarak sunulan bir mağaza olarak, yılın belirli aylarında ve belirli tarih aralıklarında sunulmakta ve bu özel pazar, Valorant oyuncuları tarafından her seferinde büyük bir merak ve heyecanla beklenmektedir.

Valorant Gece Pazarı, oyuncuların bu tarihler arasında her gece kendisine özel mağazaya girerek rastgele olarak gelen 6 adet silah kaplaması içerisinden bu silah kaplamaları için farklı tutarlarda indirim kazanmakta ve bu pazardaki indirimler sayesinde en çok sevdiği ve istediği silah kaplamalarına indirimli fiyatlarla kavuşabilmektedir.

Bu nedenle de Valorant oyuncuları tarafından en çok merak edilen soruların başında Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek? Sorusu yer almaktadır. Aradığı ve istediği silah kaplamasını bu pazardan çıkartarak üstüne üstlük bir de indirimli fiyatlarla satın alabileceği bu pazarı merakla bekleyen oyuncular için birazdan detaylı bilgi veriyor olacağız.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2022

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?2022 yılında hangi tarihlerde gece pazarının geleceğini merak eden kişiler tarafından en çok sorulan ve cevabı merak edilen sorulardan biridir. Riot Games, Valorant’ta oyuncuların sevdiği kostümleri indirimli fiyatlarla satın alabilmesi adına yılın belirli tarihlerinde Valorant Gece Pazarı ile oyunculara çeşitli indirim oranlarında rastgele kostümler sunulmakta ve bu nedenle de oyuncular tarafından büyük bir merakla bu tarihler beklenmektedir.

Sevdiği kostümü indirimli VP ile satın alabilme şansına kavuşmak için kişiler, Riot Games tarafından belirlenen bu tarihleri oldukça merak etmektedir. İşte 2022 yılı için belirlenen Gece Pazarı tarihleri şöyledir;

 • 9 ŞUBAT 2022- 22 ŞUBAT 2022 Tarihleri arasında
 • 6 NİSAN 2022 – 19 NİSAN 2022 Tarihleri arasında
 • 19 MAYIS 2022 – 1 HAZİRAN 2022 Tarihleri arasında
 • 21 TEMMUZ 2022 – 3 AĞUSTOS 2022 Tarihleri arasında
 • 29 EYLÜL 20222 – 12 KASIM 2022 Tarihleri arasında

Valorant oyuncuları Gece Pazarı sayesinde sevdiği silah ve bıçak kaplamalarına çeşitli indirim oranlarıyla birlikte sahip olabileceklerdir. Ancak burada en önemli husus, her Gece Pazarı’nda indirime sunulan silah kaplamalarının o gün içerisinde 23.59’a kadar satın alınması gerekmekte, aksi takdirde Gece Pazarı yenileneceği için bu indirimler değişecektir.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek Kasım?

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek Kasım? Sorusu, özellikle yıl içerisinde belirli tarihlerde gelen ve yaklaşık 2 hafta kadar kişilerin her gece yenilenen mağazadan sevdiği kostümlere indirim kazanabilmesini sağlayan bir fırsat olan Gece Pazarı konusunda kişilerin son zamanlarda en çok araştırdığı sorulardan biridir.

En son gelen gece pazarı 29 Eylül 2022 tarihinde başlayıp 12 Ekim 2022 tarihinde son bulurken, Valorant oyuncuları, yeni gece pazarının ne zaman geleceğini ve özellikle Kasım ayında gelip gelmeyeceğini oldukça merak etmektedir.

Riot Games tarafından sunulan yıllık Gece Pazarı tarihleri incelendiğinde Kasım ayında herhangi bir Gece Pazarı etkinliği bulunmadığı için, Kasım ayında oyuncular bu Gece Pazarı’ndan yararlanamayacaktır.

Ancak Kasım ayından sonra Aralık ayında Gece Pazarı tekrardan oyuna dönecek. Bu nedenle oyuncular, açıklanan tarihlere göre 9 Aralık 2022 tarihinden 21 Aralık 2022 tarihine kadar Gece Pazar’ından sevdiği silahı çıkartarak indirimlerden yararlanmaya çalışacak.

Bir önceki yazımız olan Gta San Andreas Nasıl İndirilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir