Sweatcoin Para Çekme
 1. Anasayfa
 2. Ekonomi
Trendlerdeki Yazı

Sweatcoin Para Çekme

0

 Sweatcoin para çekme de internet üzerinden araştırılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle bu bir uygulama üzerinden coin kazanma işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu coinler 20.000 adımda 1.000 $ şeklinde karşımıza çıkan bir uygulamadır ama buradan para çekmek için belli koşulları sağlamanız gerekmektedir. Peki, Sweatcoin Para Çekme nasıl yapılır?

Sweatcoin Para Çekme

Sweatcoin Tüm cihazlarınızda spor ekipmanlarında kullanabileceğiniz bir fitness antrenmanlarında sağlıklı beslenmenize daha çok farklı birçok etkinlik sırasında adımlarınızı sayıp size dijital parayla ödeme yapan yepyeni bir aktivite olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında bu bir uygulamadır.  Google Play stordan indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Bu tarz uygulamalar hem kişinin adım atmasına daha doğrusu sağlıklı yaşamına fayda sağlamaktadır hem de adım attıkça kişiler bir miktar para kazanmaktadır. Tabii ki bu paranın çekilmesi için de belli şartları kişinin karşılaması gerekmektedir. İşin içine sağlık olarak bile baktığınız zaman belli bir adımı atmak kişiye fayda sağlayacaktır. Ve kişi coinleri biriktirerek daha fazla para almak için daha fazla adım atacaktır hatta bu anlamda aslında kişiyi harekete sevk eden hareket etmesini sağlayan uygulamalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sweatcoin Nedir?

Sweatcoin Bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Adım attıkça para kazandıran bir uygulama olarak karşımıza çıkan bu uygulama kişileri adım atma ve hareket etme anlamında teşvik etmektedir. Kişileri adım atmasını sağlayarak daha sağlıklı bir yaşama adım atmasını sağlayan bu uygulama dünya üzerinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. 80 milyona yakın kullanıcısı bulunmaktadır. coin uygulaması olarak da karşımıza çıkmaktadır.

 Bir Sweatcoin Kaç Dolar?

Bir sweatcoin Kaçta dolar olduğu aslında değişkenlik göstermektedir. Çünkü coinler piyasada anlık olarak hareket eden kripto para karşılık gelmektedir. Ama şu an baktığımızda anlık olarak 0,1731 TL ve 0,0090 USD Şeklinde karşımıza gelmektedir. Neden para verdiği ile alakalı olarak çok araştırma yapılmaktadır. Aslında özellikle bu uygulamalar sadece bu uygulama üzerinden değil birçok uygulama bulunmaktadır. Sadece bu uygulama kripto para üzerinden hediye etmektedir.

 Kişi günlük adımına ulaşmış olsa bile ya da ulaşması gereken toplam hedefe ulaşmış bile olsa 24 ay olmadan bu uygulamadan herhangi bir para çekme işlemini gerçekleştiremez. Bu anlamda uygulamanın ortalama 2 yıldır yüklü olması ve kullanılması gerekmektedir. Bu uygulamada olan coinleri aynı zamanda kripto para borsasından da satın alabilirsiniz. Ama uygulama kullanarak adım atarak da sadece kripto para kazanabilirsiniz.

Sweatcoin Para Cekme
Sweatcoin Para Çekme

Sweatcoin Para Çekme

Sweatcoin Kripto Eylül 2020 ikiden beri kripto piyasasında yer almaktadır. Özellikle Adım sayar olarak hayatımıza giren ama adım attıkça para kazandıran bu tarz uygulamalar ve para şeklinde direk verebilir ya da coin şeklinde ödeme yapabilir. Bu uygulama kripto şeklinde ödeme yapmaktadır. kripto paralar da artık hayatımızın neredeyse her bölümüne giriş yapmıştır. Bir çok kişi kripto parayla ilgili olarak da e ticaret bile yapabilmektedir. Değişen dünya koşullarında sanal paralarda bu anlamda değer kazanmıştır.

Siz de bu uygulamayı kullanarak rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Kripto paralarıyla alakalı olarak 2 yılı doldurmadan hiçbir şekilde çekim gerçekleşmemektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak öncelikli olarak yapmanız gereken şey 2 yıl boyunca programın size yüklü olması gerekmektedir. Daha sonrasında ise uygulama üzerinden para çekebilirsiniz. Uygulamayla alakalı olarak yaşayacağınız herhangi bir sıkıntı için destek bölümünden ulaşabilirsiniz. Genellikle destek bölümünden yapılan dönüşler ile alakalı olarak yardımcı olunmaktadır. Değişen dünya koşullarında artık uygulamalar ve para kazanma da farklılaşmaktadır.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 3
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir