Kesintisiz Radyo Dinleme Programı
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

0

 Kesintisiz radyo dinleme programı ile istediğiniz radyo istasyonundan istediğiniz programı izleme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Radyo son derece demode bir sözcük gibi dursa da pek çok kişinin vazgeçemeyeceği bir unsur halinde ve günümüz teknolojisinde de bir takım kombinasyonlar dolayısıyla radyo programlarının biraz daha modern bir halinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Peki, En İyi Kesintisiz Radyo Dinleme Programı hangisidir?

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

Aşağıda listelenen Kesintisiz Radyo Dinleme Programı listesi, güncel olarak faaliyet göstermektedir. Google Play Store ve App Store üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

 • Tuneln Radio,
 • My Tuner,
 • Radioline,
 • Radyo FM,
 • AndroTurk Radyo

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı –  Radyo genel anlamda yaşamımızı güzelleştiren ve renk katan bir şey olarak düşünülebilir. Eski zamanlara bakmak gerekirse radyoların insan hayatında son derece büyük bir yer tuttuğunu da görmek mümkün olacak. Neden diye soracak olursanız televizyon gelmeden önce radyo icat edilmiştim ve hemen hemen her evde radyo bulunması tam olarak bir lüks oluyordu.

 Son derece hızlı bir şekilde gelişen teknolojiyi göz önünde bulunduracak olursak daha şurada 20- 25 yıl önce radyoların ne kadar da değerli şeyler olduğunu ve evin başköşesinde durduğunu hatırlıyoruz. Hatta insanların anılarında radyo tiyatroları ve arkası yarınlar radyolar için anlatıla anlatıla bitirilemeyen anılar olarak hafızalara kazınmıştır. Daha sonraki yıllarda da bunları radyolarda bireysel program yapanlar ve pek çok özel radyo izledi ve sonuç olarak şu an günümüzde yine radyolardan söz etmekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

Özel olarak da günümüzde gençler arasında radyolarda DJ’ler tarafından komedi programları çok fazla yapılmakta olup bunları katılım da son derece kolay bir şekilde sağlanıyor. Ancak bu noktada durumun biraz daha değiştiğini ve daha modern bir hale geldiğini de söylemek mümkün olacaktır. Bunun nasıl olduğunu hepiniz merak ediyorsunuz ve kesintisiz bir şekilde radyo dinlemek için yapmanız gereken şeyleri şimdi size anlatacağız.

 Cep Telefonundan Radyo Nasıl Dinlenir?

 Cep telefonundan radyo nasıl dinlenir diye bir soruya yanıt vermek için en basit haliyle anlatacak olursak cep telefonunun ayarlar bölümüne girmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bazı cep telefonlarında hala radyolar kurulu bir şekilde yer alır ve daha çok bu widgetler kısmındadır. Widgetler bölümünü bulabilmek için cep telefonunuzda herhangi bir boşluğa tıklamanız gerekiyor ve bu boşluktan elinizi bir süre çekmezseniz bir widgetlerin karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı – Widgetlar içerisinde pek çok seçenek olacak ve burada radyoyu da bulabilirsiniz. Bulduğunuz zaman radyoyu direkt olarak ana sayfaya sabitlemek sürekli bir şekilde radyo dinleyen bir kişi için son derece güzel bir yöntem olacaktır.

 Ayrıca bazı telefonlarda günümüzde artık radyo bulunmayabilir ve eğer ki cep telefonunuz üzerinde radyo yoksa bunun için bir program indirip farklı bir uygulamada radyo dinleme şansınız da olabilir.

Kesintisiz Radyo Dinleme Programı
Kesintisiz Radyo Dinleme Programı

 Akıllı Telefona Radyo Programı Nasıl İndirilir?

 Akıllı telefona radyo programı nasıl indirilir sorusuna ilk başta işletim sisteminize bağlı olarak bir indirme seçeneğinden yararlanarak cevap verebiliriz. Android bir cep telefonu için Google Play Store üzerinden direkt olarak radyo uygulamasını aratarak bulabilirsiniz. Apple Store üzerinden de yapacağınız bu işlemde direkt olarak radyo dinleme uygulamaları karşınıza çıkacaktır. Cep telefonunuza bu uygulamanın kurulumunu yaparak son derece kolay bir şekilde radyo dinleme şansını elde edebilirsiniz. Ancak bunun için sürekli olarak internet bağlantısına ihtiyacınız olacağını da unutmamanız gerekir.

 Cep telefonundan radyo dinlemek isteyen kişilerin en çok merak ettiği şeylerden biri de her zaman için telefondan radyo internetsiz çalışır mı sorusu ile gelen radyo dinleme seçenekleri oluyor. Ancak bu konuya şöyle bir açıklık getirebiliriz ki cep telefonunuzun kendi özelliği şeklinde widgetlar bölümünden bulmuş olduğunuz bir radyo söz konusu ise internete bağlanmanıza gerek kalmadan radyonun çektiği frekansları dinleyebilirsiniz. Ancak radyo dinleme programı indirmişseniz ve bunu internet üzerinden yapıyorsanız mutlaka internet bağlantısının var olması gerekli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Pil Sağlığı Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir