Huawei Uygulama Gizleme
 1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

Huawei Uygulama Gizleme

0

Huawei uygulama gizlemek için takip etmeniz gereken adımlar bulunmaktadır. Huawei markası özellikle son dönemlerde çok talep gören telefonlardan bir tanesidir. Hem kullanışlı ara yüzüyle hem de birçok uygulaması ve içeriğiyle birlikte çok fazla talep edilmektedir. Özellikle fiyat olarak baktığımızda da hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla ürün koyulmaktadır.

Huawei Uygulama Gizleme

Huawei Uygulama Gizlemek istiyorsanız şu işlemleri takip etmeniz gerekmektedir;

 •  Öncelikli olarak Telefonunuzun ayarlar menüsüne giriş yapınız.
 •  Açılan ekrandan güvenlik ve gizlilik kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen talimatları da uygulayarak gizlemek istediğiniz programı gizleyebilirsiniz.

Özellikle kişiler bazı uygulamaların ekranında görünmesini istemektedir. Bu anlamda düşünüldüğü zaman haklı sebepleri de olabilmektedir. Huawei telefonlarıyla alakalı olarak uygulama işlemlerini gizlemek için ayarlar menüsünden hareket edebilirsiniz.

 Galeride Özel Albüm Nerede Huawei?

 Galeride özel albümler bulunmaktadır. Galeride özel albümler özellikle kişinin gizlemek istediği ya da herkesin görmek istemediği fotoğraflarını koyduğu olan yerdir. Özellikle albümleri gizlemek için albümler sekmesinden albümleri sakla bölümüne gidin ve gizlemek istediğiniz albümler için düğmeleri açın. Gizli albümler ve bunların içindeki fotoğraflar ve videolar gizlenmektedir hatta aynı zamanda bu onları galeri kısmını ayarlar kısmına girerek tekrardan gizli fotoğrafları göster gizli albümleri göster dediğinizde görebilirsiniz.

 Uygulama Gizlemesi Nasıl Yapılır?

 Uygulama gizlemeyi nasıl yapılacağıyla ilgili olarak birçok ürüne ve modele göre değişiklik göstermektedir. Özellikle uygulama gizlemeleri telefonlardan ya da bilgisayar tabletlerde kullanılmaktadır. Ve bu anlamda da uygulamalarla ilgili olaraktan birçok farklı şekilde gizlenmektedir. Ama genel bir şekilde görünür bir uygulamayı gizlemek için aşağıdaki adımları takip etmek gerekmektedir.

 •  Kenar çubuğundan uygulamalar adamına gidiniz
 •  Tüm uygulamaları tıklayınız.
 •  Gizlemek istediğiniz uygulamaların yanlarında olan onay kutuları bulunmaktadır. Bu onay kutularını tıklayınız
 •  Uygulama görünürlüğünü tıklayınız.
 •  Son olarak da uygulama görünürlüğü kısmından gizli seçiniz ve gizleme yapınız

Uygulama gizleme ile ilgili adımlar bu şekilde yapılırken aynı şekilde gizlenen uygulamaları da tekrardan geri yüklemek istediğinizde aynı yöntemleri denemeniz gerekmektedir. Özellikle cep telefonlarında hatta tüm teknolojik gelişmelerde meydana gelen çok ciddi gelişmeler ile insanlar birçok fotoğrafı galeriyi bulundurmaktadır. Burada ama kişi bazı özel fotoğraflar olabilmektedir. Ve bunun telefonda fotoğraflar kısmında görünmesini istemektedir. Çünkü cep telefonumuz maalesef ki bazen kötü niyetli kişilerin eline geçebilmektedir. Tüm bu durumların önüne geçmek için kişinin albümü gizli olarak tutması gerekmektedir.

Tüm bu sebeplerden kaynaklı olarak galerilerle ilgili olarak özel bir fotoğraf olması durumunda kişinin bu fotoğrafları gizlemesi gizli bir albüm yapması daha sağlıklı olacaktır. Çünkü aynı zamanda bu kişinin kendini daha güvende hissetmesini ve sadece bu fotoğrafları kendisini ve istediği kişilerin görmesini sağlayacaktır. Tedirgin olmasını gerektiren herhangi bir durum olmayacaktır.

Huawei Uygulama Gizleme
Huawei Uygulama Gizleme

Huawei P 40 Lite Uygulama Gizleme

 Huawei p 40 Lite uygulama gizlemeye baktığımız zaman aslında aynı adımlar geldiğini göreceksiniz. Siz de telefonunuzda uygulama gizlemek istediğiniz durumunu ayarlar kısmından hareket etmeniz gerekmektedir. Ayarlar kısmının hareket ederek siz de kolaylıkla Uygulamaları gizleyebilirsiniz. Uygulama gizleme özellikle kişinin bazı kişiler tarafından görülmesini istemeyen uygulamaları saklamak için kullanılmaktadır.

Huawei ile alakalı olarak birçok marka birçok model daha doğrusu ürün bulunmaktadır. Ama Huawei genel mantığı aynı şekilde ilerlemektedir. Bu anlamda albümleri gizlemek için ya da uygulamaları gizlemek için de yöntemler bulunmaktadır. Ayarlar kısmının hareket ederek bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede sadece sizin göreceğiniz bir dosyalama sistem olacaktır.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir