Postegro Benzeri Uygulamalar
 1. Anasayfa
 2. Mobil
Trendlerdeki Yazı

Postegro Benzeri Uygulamalar

0

Postegro benzeri uygulamalar özellikle instagram sosyal medya aracılığı ile kullanılmaktadır burada en önemli konu genellikle instagramda kişilerin birbirini staklamak istemesi durumunda kullanılmaktadır.. Ve bu platformda gizli profiller bulunmaktadır. Bazı kişiler bu gizli profilleri araştırmakta ve merak etmektedir. Bu anlamda da bu profilleri gezmesini görmesini sağlayacak olan uygulamalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Postegro tarzı çok fazla uygulama bulunmaktadır. Bunlar arasında birçok farklı uygulamalar da bulunmaktadır. İstediğiniz uygulamayı kullanarak deneyimleyerek hangisini kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=304Upeg5j3c

Postegro Benzeri Uygulamalar Hangileri?

 Bu tarz uygulamaların kişiye vermiş olduğu en büyük fayda özellikle merak ettiği kişilerin profillerini ziyaret etme hakkı tanımaktadır. Özellikle takip etmek istedikleri kişileri gizli olarak takip etmek isteyen kişilerin bu tarz programları uygulamasını kullanmak istemektedirler. Bu gayet doğal bir durumdur. Çünkü kişiler birini takip etmek istemektedir. Ama bunu takip ettiği kişinin bilmesini istememektedir. İşte tam da bu sebepten kaynaklı olarak bu tarz programlar hayatımıza girmiştir. Ve de kullanılmaktadır. Postegro Benzeri Uygulamalar şu şekildedir;

 • Pingru,
 • Secretle,
 • Webnunu,
 • Postegro,
 • Whozi

 Postegro Benzeri Uygulamalar birçok fayda sağlamasına rağmen bazen art niyetli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak da kişiler tedirgin olabilmektedir. Ve instagram bu tarz uygulama ve programları kaldırılabilmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak da her kaldırılan programın yerine farklı bir program oluşturulmaktadır. Bu anlamda da devamlı bu tarz programlarda değişiklik görülmektedir.

Postegro Ne İşe Yarar?

 Özellikle bu uygulama instagramda gizli olan profillerin takibi için kullanılmaktadır. İnstagram neredeyse hayatımızın tamamında yer alan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sosyal medya aracılığıyla kişinin sosyal çevresi değişebilmektedir başka arkadaşlıklar ve farklı arkadaşlıklar edilebilmektedir. Özellikle sosyal medyada işe yarayan bu yöntem ile aynı zamanda kişileri stalk etmek denilen bir yöntemle yani gizli takip etmek yöntemiyle e takip altına alabilirsiniz.

 İnsanlar farklı sebeple gerekçelerle birlikte bazı kişilerin profilini merak etme ve onları inceleme ihtiyacı duymaktadır. Bu sadece gençler için söylenmesi doğru olmayacaktır. Bazı yetişkinlerde bazı yetişkinlerin ne yaptığını kimlerle görüştüğünü ne yaptığını çok ciddi boyutta merak etmektedir. Ve birçok uygulama bulunmaktadır. Buradaki uygulamalar ama instagram tarafından kişisel yaşamı ihlal ettiği gerekçesiyle birlikte bazen kaldırılabilmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak da her zaman farklı bir uygulamaya geçiş yapılabilmektedir. Siz de gizli bir şekilde birini takip etmek istemeniz durumunda ve bunun belli olmasını istemeniz durumunda bu tarz bir programı kullanarak istediğiniz kişinin profilini rahatça gezebilirsiniz. Ve kişinin bunu anlamda da hiçbir bilgisi olmayacaktır.

Postegro Benzeri Uygulamalar
Postegro Benzeri Uygulamalar

Postegro Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Postegro uygulamayı ücretsiz kullanmak isteyen kişilerin telefondan bu siteye girmesi gerekmektedir. Ve aynı zamanda genel olarak baktığımız zaman size günlük 4 tane kişinin profiline bakmak tanımaktadır. Ama ekstra olarak 4 profilden farklı bir profil gezmek istemeniz durumunda ise uygulamayı satın almanız gerekmektedir. Yani size sınırlı bir ücretsiz hak tanımaktadır. Ve ne olursa olsun ücretsiz olarak temin etmek neredeyse mümkün değildir.

İnstagram günümüzde çok fazla teknolojik anlamda kullanılan hatta en fazla kullanılan sosyal medya aracıdır demek doğru olacaktır. Bu sosyal medya aracılığıyla birlikte kişi aynı zamanda sosyal çevresinde bir rahatlama olarak görmektedir. Internet kullanımı tabii ki faydaları olabileceği gibi zararları da olmaktadır. Özellikle bu zararlara baktığımız zaman ise gerçek yaşamdan günlük yaşamdan kopma ve neredeyse teknolojiye bağımlı olma noktasında kişi problem yaşayabilmektedir. Bu anlamda teknoloji kullanımında bir sınırlandırma getirmesi sağlıklı olacaktır aynı zamanda da kişi kendini fiziksel olarak da sağlığını etkilememesi açısından bir sınırlandırma getirilmesi genellikle mecburidir.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Profilime Kim Baktı Ücretsiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir