Gta San Andreas Nasıl İndirilir?
 1. Anasayfa
 2. Oyunlar

Gta San Andreas Nasıl İndirilir?

0

Gta San Andreas Nasıl İndirilir? San Andreas oyunu Grand Theft Auto serisinin Bir parçasıdır. Oyun 2002’de piyasaya çıkarıldıktan sonra birçok alanda oynanmaya başlamıştır. Gerek PlayStation gerek oyun konsolları gerek telefon ve bilgisayar üzerinden oynanmaktadır. Özellikle bu oyunun kurgusuna bakıldığı zaman 4 kardeşi ve annesiyle kendi çapında bir hayat sürmekte olan Carl johnson’ın hayatından bahsedilmektedir. Abisi bir çete lideridir. Çete düşmanları sürekli çatışma halindedir bu olaylar çerçevesinde Carl diğer kardeşi brain ölür. Bu kayıptan sonra Liberty City’e taşınmaya karar verir aradan geçen yıllar içerisinde big smoke paraya ve gücü kendini kaptırması sonucunda çeteye ihanet etmektedir. Ve olaylar bu çerçevede dönmektedir.

Gta San Andreas Özellikleri Nelerdir?

Gta San Andreas İnceleyecek olursak oyunun en büyük yer oyunlardan farklılıklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kasa saygınlık çekicilik gibi belirli özellikler geliştirmenin dışında karakterinin görünüşü de değişebilir. Karakterin kıyafeti saçı sakalı ve dövmesini değiştirmek mümkündür. Los Santos’ta az para ve düşük özelliklerle başlanan oyun zaman ilerledikçe yeni dükkânlar açılarak yeni kıyafetler yeni şehirler açılarak yan görevler ilave edilmektedir. Burada mesela örnek olarak vermek gerekirse her ürünün çeşidinde bir takım özellikler ve artış gözükmektedir.

Gta San Andreas Karakterleri Nelerdir?

Gta San Andreas karakterleri aşağıdaki gibidir.

 • Beverly Johnson: Çocukların annesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukların çete işleriyle alakalı olarak onları onaylanmamaktadır ama çocukları için her desteği vermektedir. Bir suikast sonucunda öldürülmüştür.
 • Carl Johnson 1.987 yılında çete işlerine bulaşmış ve liberty City taşınmıştır.92 yılında annesinin vefatı sebebiyle La Sonta geri dönmektedir. İşlerin karışık olduğunu görünce ise kalmaya karar verir.
 • Sweet Johnson Kardeşlerin en büyüğüdür GSF kurucusu ve lideridir. Uyuşturucuya karşı mücadele etmek ve en büyük uyuşturucu çetesi olan çeteleriyle savaşmak birincil özelliğidir mahallesine ve sokak adabına çokça düşkün olan ve buna önem veren biridir.
 • Kendi Johnson Ailenin tek kız üyesidir ve bir erkek arkadaşı bulunmaktadır abisi bu ilişkiye onay vermemektedir ve bu nedenden kaynaklı olarak sık sık abisiyle tartışma yaşamaktadır en sonunda evi terk eder.
 • Big smoke GSF sitesinin saygı duyulan ileri gelenlerinden olarak sayılmaktadır. Özellikle kirli polis çetesinin aklını çelmesi ile birlikte GZF ye ihanet etmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak da oyunun son görevinde öldürülmüştür.

Yukarıda sayılan karakterler ana karakterler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun dışında da birçok karakter bulunmaktadır. Ama ağırlıklı karakterler bu şekildedir.

Gta San Andreas Nasil Indirilir
Gta San Andreas Nasil Indirilir

Gta San Andreas Hangi Platformda Var?

Gta San Andreas Hangi platformlarda olduğu çokça araştırılmaktadır. Özellikle Play Station PC ve Android işlemcilerde bulunmaktadır. Bu şekilde bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu oyun ortalama 256 MB RAM istemektedir. Özellikle internetin çok ciddi boyutta hayatımıza girmesiyle birlikte kişilerin tercihleri ve yaşam tarzlarında değişiklik olmuştur. Özellikle kişilerin yaşam tarzlarında oyunlar ciddi yer kaplamaktadır. Bu oyunların başında da bu saydığımız oyun gelmektedir. Google Play Stor’dan indirebilir ya da dijital platformlardan bu oyunu indirebilirsiniz.

Dijital platformlarda sadece bu oyun içeriğiyle alakalı değil birçok oyun içeriğiyle alakalı verilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu oyun kişide adrenalinle yüksek tutan bir oyun olarak karşımıza gelmektedir. Bu oyuna benzer oyunlarla da kişi keyif almaktadır. İnternet üzerinden benzer oyunları da araştırarak onlarla ile alakalı da deneyim sahibi olabilirsiniz.Bazı durumlarda açılmama gibi problemler yaşanmaktadır. Özellikle böyle bir durumda bilgisayarınızı tekrardan açıp kapatmanız size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Monopoly Deal Nasıl Oynanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir