Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu
 1. Anasayfa
 2. Genel

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu

0

 Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu için söylenecek çok şey var hem de yok diyebiliriz. Neden diye soracak olursanız çünkü bu platformda paylaşılan içerikler her ne kadar faydalı olsa da yaklaşık 2 yıl kadar bu platform insanlara faydalı olmak üzere varlığını sürdürmüş ve daha sonra bilinmeyen bir sebepten dolayı ortadan kalkmıştır. Ancak genel olarak bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu için bir değerlendirme yapmak gerekirse bu platformun daha çok teknoloji üzerine bilgiler veren bir platform olduğunu görmekteyiz.

 Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu Ne İşe Yarar?

 Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu ne işe yarar konusu ile ilgili olarak da çok kısacık bir değerlendirme yapmak gerekirse bu tip platformlarla ilgili genel bir ayrıcalıktan söz etmek mümkün olacaktır.

 Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu gibi daha pek çok benzer bilgi paylaşım sitelerini internet üzerinde görmekteyiz ve görmeye de uzun yıllar devam edeceğiz gibi görünüyor. Bilgi alıyorum bilgi paylaşım platformu çok fazla takipçi üyesi olan bir internet sitesiydi ve genel anlamda teknoloji üzerine sorulan soruları yanıtlamak için meydana getirilmişti. Söz konusu olan site üzerinden teknolojik cihaz incelemeleri ya da internette yapılması gereken bir takım ayarlar, güncel bilgiler ve teknoloji haberleri gibi bir takım soru ve sorunlar ortaya konulurdu. Aktif bir şekilde kullanılan bu site genel anlamda pek çok kişinin cihazlarla ya da son teknoloji ile ilgili merak ettiği sorulara yanıt vermek üzere kullanılan bir siteydi diyebiliriz.

 Bilgi Paylaşım Siteleri

 Bilgi paylaşım siteleri şu an günümüzde hemen hemen her konuda oluşturulmaktadır ve bu siteleri yöneten kişiler genel anlamda buraya bir takım konularda istikrarlı bir şekilde makaleler koymaktadır. Mesela teknolojik bir konuda herhangi bir deneyim yaşamışsanız bilgi paylaşım sitelerinde bu deneyim ile ilgili olarak bir takım blog yazıları yazabilirsiniz. Ya da tam tersini düşünelim herhangi bir şey almaya ya da kullanmaya karar verdiniz ve bu konuda emin olmaya çalışıyorsunuz. Bu kararınızla ilgili bir netleştirme yapmak ya da aradığınızı bulmak için bu tür bir siteden yardım almak mümkün olabilir. Direkt olarak bir bilgi paylaşım sitesi üzerinden sorunuzu yöneltip cevap gelmesini bekleyebilirsiniz ve insanlardan daha önceden deneyimlemiş oldukları konularla ilgili gelecek olan cevaplar sizi tatmin edecektir.

Bilgi Aliyorum Bilgi Paylasim Platformu
Bilgi Aliyorum Bilgi Paylasim Platformu

 Bilgi Paylaşım Siteleri Nasıl Kullanılır?

 Bilgi paylaşım siteleri nasıl kullanılır konusu ile ilgili olarak çok kolay bir kullanım şeklinden söz etmek mümkün olacaktır. Herhangi bir bilgi paylaşım sitesine bir şeyler sormak için giriş yapmak istiyorsanız ilk başta bu soruyu sorabilmek adına sitenin üyesi olmak zorunda olduğunuzu unutmayınız.

 Günümüzde artık her şey mobil bir girişle yapılacağı için daha basit bir hale geldi diyebiliriz. Herhangi bir bilgi paylaşım sitesine üye olmak için cep telefonunuzdan uygulama indirebilirsiniz ya da illa da bilgisayardan bu işi yapmak istiyorsanız da bilgisayarınız üzerinden mail adresinizle desteklemiş olduğunuz bir site üyeliği yapabilirsiniz. Bir takım bilgilerinizi vererek gireceğiniz bu bilgi paylaşım sitelerinde belirli kurallar olabilir. Mesela bazı bilgi paylaşım sitelerinin yaş sınırı olduğunu görmekteyiz ya da bir takım bilgi paylaşım sitelerinde siteye soru sorabilmek için belli bir puan toplamak zorunda kalabilirsiniz. Bütün bunları göz önünde bulundurarak şartlarınızı olgunlaştıktan sonra istediğiniz soruyu istediğiniz gibi sorabilirsiniz.

 İnternet üzerinde yer alan hemen hemen her konudaki bilgi paylaşım siteleri sizlere çok faydalı olacak ve kişisel gelişiminizi destekleyecektir. Aynı zamanda sosyalliğinizi de artırma konusunda oldukça iyidir.

Bir önceki yazımız olan Aradığınız Numara Kullanılmamaktadır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir