Lili APK Neden Açılmıyor, Lili Benzeri Uygulamalar
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Lili APK Neden Açılmıyor, Lili Benzeri Uygulamalar

0

 Lili APK neden açılmıyor Sorusundan önce lili APK nedir? Sorusunu yanıtlamak daha doğru olacaktır. Teknolojinin çok fazla hayatımıza girmesiyle birlikte birçok değişiklik de farklı uygulamalarda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu uygulama instagram’da stalk uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama stalk nedir ne işe yarar ve niye eli de kullanılır hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz. Aslında sağlık uygulaması Google Play üzerinden indirilen bir uygulama şeklidir.

 Lili Ne İşe Yarar?

Lili APK ne işe yarar bir stalk uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Stalk demek ise instagram’da özel hesabı olan kişi hesabı gizli olan kişilerin fotoğraflarını hikâyelerinizi görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda hesabınıza kimlerin baktığını da görebilirsiniz. Lilinin çalışma mantığı havuz sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz hesabınızı uygulama girişi yaptığınız zaman sizin datalarınız kayıt ediliyor ve ileride birisinin hafıza bu uygulama üzerinden bakabiliyor.

 Lili sadece günlük 4 profile bakma hakkınızı izin vermektedir. Ancak 4 profilden sonra profili saklamak isterseniz ücretli versiyonunu satın almanız gerekmektedir. Ücret ödemeniz gerekmektedir. Lili havuz sistemiyle çalıştığı için siz giriş yaptığınızda verileriniz uygulamaya geçiyor bu anlamda şifre ve diğer bilgilerin uygulamaya geçiyor olabilir bu yüzden güvenilir olduğuyla alakalı garanti vermek çok doğru olmayacaktır noktam bir insan sadece Android cihazlarda kullanılmaktadır. IOS için uygulanması kullanılması mümkün değildir.

 Lili Neden Açılmıyor?

 Lili bazen açılmama gibi sıkıntılar yaratmaktadır. Genel olarak baktığımız zaman bu tarz uygulamaların örnek olarak vermek gerekirse postegro bu uygulamalara benzer bir uygulamadır. Bunların bazen açılmama problemler olabilmektedir. Açılamaması gibi bir durum söz konusu olduğu zaman genellikle uygulama beklenmeyen bir durumun yer alması stalker tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle benzeri programlarda böyle bir durumla karşı karşıya kazanıldığı zaman uygulamanın tekrardan yüklenme yoluna gidebilir. Bu genel olarak problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Lili uygulamasında ters giden bir takım durumlar olduğunu söylemek doğru olacaktır. Hem web hem de mobil kısmında her ne kadar giriş yapmaya çalışsanız bile erişime kapalı olduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik gizli olan profile erişim sağlamak için her ne kadar sürekli olarak giriş yapmaya çalıştığınız aynı durumu yaşama ihtimaliniz yine gözlenebilmektedir. Uygulamayla ilgili olarak yapılan denetleme ve instagram kursları tarafından kapatılma kararı maalesef ki alındığı. Bu anlamda da bu program yerine alternatif programlar araştırılmaktadır. Genel olarak bu kişilerin hayata müdahale şeklinde algılandığı için instagram bu tarz kararlar verebilmektedir. Lili tarzı uygulamaları farklı kanallar ile tercih edebilirsiniz.

Lili APK Neden Açılmıyor, Lili Benzeri Uygulamalar
Lili APK Neden Açılmıyor, Lili Benzeri Uygulamalar

Lili APK Benzeri Uygulamalar

Lili APK Benzeri uygulamalara baktığımız zaman bu genellikle instagram’da kullanılan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle stalk yapmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Stalk sosyal medya platformlarında bir kişinin başka bir kişiye araştırması gizlice takip etmesi için kullanılan programdır. Gözetlenmesi ve paylaşımların incelemesi için sağlanmaktadır. Bu anlamda gizli profiller mercek altına alınmakta ve kişiler bu kişileri stalklamaktadır. Genel olarak staklanan kişi staklandığın farkında bile değildir.

Lili Benzeri Uygulamalar şu şekildedir;

İnternet üzerinden de yapılan bu eylemler özellikle kişilerin yaşam alanına bir müdahale söz konusu olduğu için cezası bulunmaktadır. 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası bulunabilmektedir verilebilmektedir. Stalk ile alakalı olarak birçok uygulama mevcuttur. Ama özellikle stalk uygulamaları belli bir süre sonra instagram tarafından kaldırılmaktadır. Bu da devamlı olarak bir farklı uygulamaya geçmeniz anlamına gelmektedir. Stalk yasal bir durum değildir. Kişilerin yaşam sahasına ve alanına müdahale gibi bir durum söz konusudur.

Bir önceki yazımız olan Postegro Benzeri Uygulamalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir